YENİ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ’NE 15 BİN M2 PARKE

Toplamda 15 bin metrekarelik alan üzerinde üst yapının yenilenmesine yönelik S.S. Tosya Yeni Küçük Sanayi Sitesi’nde yürütülecek olan proje öncesi zemin hazırlık çalışmaları tamamlanırken Tosya Belediyesi’ne bağlı ekipler kilit parke uygulamalarına başladı.

Çalışmalar kapsamında kazma, kumlama, kilitli parke taşı, bordür döşeme ve bozuk olan yolların revize çalışmalarının başladığını ifade eden Başkan Kavaklıgil aynı zamanda sanayi esnafını da ziyaret ederek yürütülecek olan çalışmalarla ilgili bilgi alışverişi yaptı. Birlikte yönetim anlayışına uygun olarak sunulan tüm hizmetlerin direkt vatandaşla istişare edildiğini vurgulayan Başkan Kavaklıgil, Sabah, Kadife ve 4. Sanayi Sokak üzerinde yapılacak kilit parke çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını vurguladı.

İncelemelerinin ardından bölge esnafına yönelik gerçekleştirdiği ziyaretler esnasında çalışmalarla ilgili kısa bilgiler veren Başkan Kavaklıgil kilit parke uygulamalarının yanı sıra bordür çalışmaları ile de metal sanayiye yatışır bir hizmetin ortaya konulacağını kaydetti. Özellikle burada ticari faaliyette bulunan esnaflarımızın tozdan olumsuz yönde etkilenmemesi için oldukça geniş bir alanda uygulama yapıldığını ifade eden Başkan Kavaklıgil; “Mücavir alan sınırlarımız dahilindeki belli bir bölgeye, mahallemize, sokaklarımıza yada ara bağ yollarımıza hizmet sunarken mutlaka burada bulunan vatandaşlarımız ile bir araya geliyor ve fikirlerini almaya özen gösteriyoruz. Böylece hem yaptığımız işin kalitesi artıyor hemde vatandaşlarımızın taleplerini anında değerlendirme imkanı buluyoruz” dedi.

 

Posted in: