MEHMET ERKAGÜLLE PARKI ÇEVRESİ YENİLENİYOR

Tosya Belediyesi hemen hemen her mahallede, bir çok sokakta çocuklarımızın oynayabileceği, vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebileceği onlarca park alanları planlıyor, özelliğini yitirenleri revize ediyor ve yeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Yeniden yapımına başlanan Tosya’nın en eski yeşil alanları arasında yer alan Mehmet Erkaragülle Parkı’nda zemin hazırlığı, yeşil alan çalışmaları, perde duvar işlemleri ve kent mobilyalarının yerleştirilmesinin ardından bağlantı yolları da yeniden kilit parke ile revize ediliyor. Bununla birlikte bölgedeki teretuvarların da yenileneceğini ifade eden Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, parkın üst kısmında faaliyet gösteren dernek için de zemin yenileme işlemlerinin yapılacağını belirtti.

İnsan odaklı, kaliteli ve kalıcı çözümlere imza atılırken mutlaka bölge sakinlerinin fikrini alarak çalışmaların şekillendiğini ifade eden Başkan Kavaklıgil, birlikte yönetim anlayışının kentin her noktasında yaygınlaşması için çaba sarfettiklerini belirtti.

Posted in: