• gallery

KAVŞAKLAR HIZ KAZANDI

Karayolları 15. Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan ile birlikte inşası tamamlanan Çorum kavşağı ile yapımı halen devam eden Yapraklı kavşağı ve tüm sanat yapıları yerinde incelenirken çalışmalar kontrollerin ardından hız kazandı.

Karayolları 15. Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan ile birlikte inşası tamamlanan Çorum kavşağı ile yapımı halen devam eden Yapraklı kavşağı ve tüm sanat yapıları yerinde incelenirken çalışmalar kontrollerin ardından hız kazandı. Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve Tosya Belediyesi’nde görev yapan tüm teknik ekibin katılımıyla yapılan incelemeler sırasında Yapraklı Kavşağı’nın yapımına gereken özenin gösterileceği ifade edilirken, geli
nen noktada çalışmalar hız kazandı. Samsun ve İstanbul istikametlerindeki ulaşımın yapılan yan yollardan verilmesiyle birlikte orta kısımda asıl çalışmaların devam edeceği kaydedildi. Bununla birlikte Çorum kavşağında ise yağmur ve sel sularının bertaraf edilememesinden dolayı sıkıntılar yaşandığı kaydedilirken önümüzdeki süreçte de bu sorunların giderilmesine ilişkin bölge müdürlüğünce destekte bulunulacağı dile getirildi.

Posted in: