GENÇLİK MERKEZİ TAM GAZ

Belediyecilik hizmetlerinde olduğu gibi son dönemde kamu yatırımlarının hayata geçmesi noktasında oldukça fazla yol kat edilirken geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Kastamonu ziyaretleri ve Yatırım Protokolü İmza Töreninin ardından Tosya kent merkezinde bulunan Gençlik Merkezini incelemek üzere Gençlik Merkezleri Daire Başkanı Tarık Karkınçam ilçemizi ziyaret etti.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Gençlik Spor İlçe Müdürü İsmail Keskin ve Gençlik Merkezi Müdürü Aydın Yerli’nin katıldığı incelemelerde Gençlik Merkezleri Daire Başkanı Tarık Karkınçam Tosya Gençlik Merkezine gerekli desteğin sağlanacağını ifade ederken son dönemde bakanlık tarafından gençlik adına yapılan yatırımların daha da arttığını vurguladı.

Daire Başkanı Tarık Karkınçam’ın ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kavaklıgil; “Tosya’da bir yandan belediyecilik hizmetleri aralıksız devam ederken diğer taraftan da kamu yatırımlarının hayata geçmesi ve takibi noktasında titizlikle çalışıyoruz. Yatırım Protokolü ile imza altına alınan yüzme havuzunun ilçemiz için son derece önemli olduğunu belirtmek isteriz. Bununla birlikte gençlik merkezimizde incelemelerde bulunan Gençlik Merkezleri Daire Başkanı Sayın Tarık Karkınçam’a vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür ediyoruz. Tosya için her yeni gün proje üretmeye devam edecek ilçemizi bölgesinde lider konuma getireceğiz” dedi.

Posted in: