EMEKLİ PERSONELE VEDA YEMEĞİ

Tosya Belediyesi’nde farklı birimlerde çalışarak geçtiğimiz süreçte emekliliği ayrılan 27 personel için veda yemeği düzenlendi.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve Başkan Yardımcısı Mutafa Mola’nın katıldığı yemekte emekliliğe ayrılan personele plaket takdim edildi.

Emeklilik hayatlarında personelimize başarılar dileyen Başkan Kavaklıgil; “Tosya Belediyesi çatısı altında farklı kademelerde başarılı bir çok hizmete imza attığınız için hepinize eşsiz kentimiz ve kurumumuz adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerle aynı çatı altında görev yapmaktan memnuniyet duyuyor ayrıca birlikte bir çok projeyi hizmete sunduğumuz için de gururluyum” dedi

Emekli olduktan sonra da çalışma yaşamanın bitmediğini, insanlığa fayda sağlamanın türlü yolları olduğunu dile getiren Başkan Yardımcısı Mola ise şunları kaydetti; “İnancımız gereği insanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır düşüncesiyle bundan sonra ki yaşamlarında da emeklilere aileleriyle birlikte sağlıklı, afiyetli, başarılı bir hayat diliyorum.”

 

Posted in: