BELEDİYEDEN HAFTA SONU MESAİSİ

Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz hafta sonunu yoğun bir şekilde geçirerek özellikle şehrin üst kotlarındaki bağlantı yollarında 1 kilometrelik alanı sathi kaplama ile modern ve güzel bir görüntüye kavuşturdu.

İlçemizde yeni yolların açılmasının yanı sıra mevcut yolların daha güzel bir görüntüye kavuşması ilçemizin ekonomik, sosyal, kültürel ve tarımsal hayatına olumlu yönde yansımaları olacağını ifade eden ekipler, ilçemizin her noktasına sağlıklı ve güvenilir bir ulaşım sağlayabilmek adına kaliteli, nitelikli ve çağdaş hayat normlarına uygun yollar kazandırmaya devam ettiklerini dile getirdiler.

Soğuk asfaltla sathi kaplama yapılan noktalarda Başkan Yardımcısı Mustafa Mola ile birlikte denetimlerini sürdüren Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil; “Tosya Belediyesi olarak alt yapısı tamamlanmış bütün yollarımızı planlı ve sistemli bir çalışma takvimi ile baştan aşağıya yeniliyoruz. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz adeta karınca gibi çalışarak ulaşım ağını daha güzel bir görüntüye kavuşturmak adına belirlenen yatırımları büyük bir özveri ile gerçeğe dönüştürüyorlar. Vatandaşlarımızın yaşam şartlarını kolaylaştırmak, geleceğe güzel eserler bırakmak için 7/24 sahadayız ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Cumhuriyet Mahallesi, İbniselim Mahallesi ve Hocaimat Mahallelerini birbirine bağlayan 1 km’lik yolumuzun öncelikle alt yapısı tamamlandı ardından tesviye ve kodlama işlemlerinden sonra sathi kaplama ile birlikte soğuk asfalt ile güzel bir görüntüye ulaştırdık. Bölgemize hayırlı uğurlu olsun. Yolumuzun açılmasıyla hemşehrilerimiz daha nezih ve kaliteli yollarda yolculuk yapacak, özellikle tarımsal alanlarımıza gidiş ve gelişler daha güzel olacak. Vatandaşlarımızın memnuniyeti için sürekli çalışıyoruz” dedi.

 

Posted in: