Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

VOLKAN BAŞKAN MAKAMDA

Kastamonu’nun yeni Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Çankırı’nın yeni Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Taşköprü’nün yeni Belediye Başkanı Abdullah Çatal, MHP İl Başkanı Yüksel Aydın, MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı, MHP İlçe Başkanı Dündar Özurgancı ve eski ilçe başkanları, eski belediye başkanları, belediye ve il genel meclisi üyeleri, belediye çalışanları, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşen devir teslim töreninin ardından Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil makamında tebrikleri kabul etti.

Başkan Volkan Kavaklıgil açıklamasında; "Görüyorum ki, gerçekten 40 bin nüfuslu ilçemizde bize oy veren vermeyen herkesin gönlüne bir nebze de olsa dokunmayı başarmışız. Bundan da çok büyük mutluluk duyduk. 7’den 70’e bize bu noktada yardım eden, bizimle birlikte çalışan, dualarını bizimle beraber tutan bütün eşimiz, dostumuz, arkadaşımız, bizi görmeyip bize inanan bütün hemşerilerime, bütün kardeşlerime çok teşekkür ediyorum huzurunuzda. Rabbim bize bu makamları Hz. Ömer’in adaletiyle yönetmeyi nasip etsin. Memleketimizdeki bütün insanlığa hizmet etmeyi bize nasip etsin. Nefsimize yenik düşmeyi bize nasip etmesin! Allah rızası için bu makamı yönetmek istiyoruz. Rabbim de şükürler olsun nasip etti. Bundan sonraki süreçte hemşerilerimizle birlikte, sizlerle birlikte güzel bir atmosfer içerisinde memleketimizi yöneteceğiz. Bu saatten sonra yarından tezi yok projelerimizle alakalı, vatandaşımıza vermiş olduğumuz sözlerle alakalı çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bir an önce memleketimize hizmet etmek istiyoruz" dedi.

04.04.2019
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu