Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

ÜÇOLUKLARA RAMAZAN BAKIMI

Ramazan ayı öncesi Tosya Belediyesi tarafından Üçoluklar mesire alanında kamelyalardan oyun gruplarına, ağaçların budanmasından elektrik hatlarına varana kadar tüm alanın bakımı yapılıyor.

Yeşil alanların bakımının yanı sıra önümüzdeki süreçte bu alanların daha da çoğalması için yürütülen projelere dikkat çeken Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil; “Özellikle Ramazan ayı boyunca iftar açmak için hemşerilerimizin tercih ettiği Üçoluklar mesire alanı bundan sonra sık sık ziyaret edilerek gerekli temizlik çalışmalarının yapılıp yapılmadığı kontrol edilecek. Ayrıca alan üzerinde bulunan kamelya, oyun grupları gibi tüm yapıların fiziki koşulları da sık sık denetlenerek hemşerilerimizin daha güzel bir ortamda vakit geçirmesi için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca önümüzdeki dönemde Üçoluklar mesire alanı ile birlikte yeni park ve yeşil sahaların hayata geçirilmesi için ekibimizle birlikte şimdiden projelendirme çalışmalarına başladık ve inşallah birçok yeni proje hayata geçirilerek hemşerilerimizin kullanımına sunulacak” dedi.

30.04.2019
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu