Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

ÜÇLÜ PROJE İHALE EDİLDİ

Eski adliye lojmanlarının yerine yapılacak olan Toplum Sağlığı Merkezi (TSM), Aile Sağlığı Merkezi(ASM) ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri Merkezinin yapım ihalesi geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. 4 milyon 135 bin liraya ihale edilen üçlü projenin bir yıl gibi kısa bir sürede teslim edileceği ifade edilirken Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin Ankara ziyaretleri dönüşü projeye ilişkin açıklamalarda bulundu.

Başkan Kazım Şahin anahtar teslimi kısa bir sürede teslim edilecek projeyle ilgili olarak şu anda mevcut binaların hizmet ve iç donanım noktasında yetersiz olduğunu ifade ederek daha lüks ve modern bir projenin daha ihale edilerek ilçemiz hizmetine kazandırılacağını ifada etti.

Mevcut binaların şu anda farklı noktalarda bulunduğuna dikkat çeken Başkan Kazım Şahin sağlık alanında son derece önemli bu projenin hayata geçirilmesiyle birlikte vatandaşların da daha rahat bir şekilde hizmet alabileceğini kaydetti.

25.07.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu