Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

TOSYA'MIZA HAYIRLI OLSUN

Tosya Belediyesi tarafından geçtiğimiz dönemde planlanan şehir içi ana arterlerin sıcak asfaltla kaplama çalışması dün gece itibariyle tamamlandı. Planlanan sıcak asfalt çalışması 17 bin tonken yapılan ilave ile 20 bin ton sıcak asfalt atıldı. Önümüzdeki günlerde Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü ekipleri ile birlikte yol çizgileri çekilecek ve Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından da yağmur ve sel suyu giderleri yükseltilecek. Böylece sıcak asfalt süreci de tamamlanmış olacak.

Bitüm, temizlik, trimer kazıyıcı önünün kaldırılması ve güzergâhtaki güvenlik hizmetleri belediye tarafından gerçekleştirildi. İlgi firma asfaltın hazırlanması, nakliye, serme ve sıkıştırma işlemlerini gerçekleştirirken, toplam kazıma ve sıcak asfalt uygulanması 80 bin m2 üzerinde yürütüldü. 20 bin ton sıcak asfaltın kullanıldığı uygulamada yaklaşık toplam maliyet, belediye payı ile birlikte 5 milyon lirayı buldu.

Başta Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Zabıta Ekipleri, belediye teknik personeli olmak üzere tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca hemşerilerimize gösterdikleri sabır ve anlayış için şükranlarımı sunarken işi yapan firma Ankara İnşaatın hızlı, koordineli ve kaliteli yol çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Kazım ŞAHİN

Tosya Belediye Başkanı

13.07.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu