Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

TOSYA NÖBETTE

15 Temmuz'un yıl dönümünde binler nöbetteydi

15 Temmuz programı, Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan dev platformda ve alanı dolduran binlerce Tosyalı vatandaşımızın saygı duruşu ve İstiklal Marşımızı hep birlikte okumasının ardından Sala ve Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başladı.

        Kaymakamımız Deniz Pişkin ve Belediye Başkanımız Kazım Şahin, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'yü lanetleyen, birlik ve beraberlik vurgusu yapan birer konuşma yaptı. Tosya Musiki Derneği ve Tosya Tasavvufi Musiki Korosu tarafından gerçekleştirilen müzik dinletisinden sonra Mehteran Gösterisi büyük beğeniyle izlendi. Ankara Kulübü Derneğinin seymen gösterisinden sonra Naci Bülbül ve Gülnihal Tasavvuf Müziği topluğu tarafından müzik dinletisi gerçekleştirildi. Son olarak Tosyalı hemşerimiz Abdullah Civliz tarafından kahramanlık türkülerinden oluşan bir konser verildi. Programın sonunda İlçe Müftüsü Eyyüp Demir tarafından dua edildi.

            Saat 00.13’te tüm Türkiye’de olduğu gibi İlçemizde de tüm minarelerden sala okundu. Saat 03.00’te de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM’deki konuşmaları canlı olarak izlendi. Demokrasi nöbeti boyunca meydandaki vatandaşlarımıza çeşitli ikramlarda bulunuldu.

          Demokrasi nöbeti ve anma etkinlerimiz bu akşam da Cumhuriyet Meydanı’nda saat 24’e kadar devam edecektir. Tüm halkımız davetlidir.

 

20.07.2017
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu