Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Tosya Belediyesi asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Dün asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kazım Şahin, işlerin aksamadan ve sorunsuz işleyebilmesi için iğneden ipliğe her şeyi takip ettiklerini söyledi. 

Asfalt atma işleminin hayırlısıyla bitmesi için kurban kesim töreni düzenlenirken başkan Kazım Şahin ve Başkan Yardımcısı Ali Mutlu’da bölge de incelemelerde bulundu. Çalışmaların sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve Tosya halkına hayırlı bir şekilde teslim edilmesi adına dua yapılarak kurban kesildi. Müftü Eyüp Demir tarafından okunan dua ile kurban kesilirken Başkan Şahin çalışmalar hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu. Şahin açıklamasında şu sözlere değindi. “Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığımız Tosya’nın ana kartellerinin tamamının asfalt kaplamasına başladık ve bugün de kurbanımızı kestik. Bir taraftan trimer ile kazıma işlemimiz devam ediyor diğer taraftan çift finişer ile sıcak asfaltımız kaplama işimiz devam ediyor. 30 civarında büyük tonajlı araçlarla çok büyük bir şantiye şeklinde bu hizmete devam ediyoruz. Bir hafta on gün gibi bir sürede tamamlamayı düşünüyoruz. 70 bin metrekarelik bir alana 17 bin ton sıcak asfaltı şehrimizin tüm ana arterlerine sereceğiz. Tüm hazırlıklarımızı hem mali imkânlarımızı hem de teknik olarak yaptık.  Biz de vatandaşlarımızı mağdur etmeden çalışmalarımızı bitireceğiz. İnşallah vatandaşlarımıza düzgün pürüzsüz bir yol kazandıracağız” dedi.

22.06.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu