Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

PEHLİVANLARIMIZ GÜREŞE HAZIR

Tosya Belediyesi’nin pehlivanları bu yıl 20. kez düzenlenecek olan Anadolu’nun Kırk Pınarı Tosya Yağlı Güreşlerine hazır.

Tosya Belediyesi’nin pehlivanları bu yıl 20. kez düzenlenecek olan Anadolu’nun Kırk Pınarı Tosya Yağlı Güreşlerine hazır.

Aralıksız antrenmanlarına devam eden Tosya Belediyesi pehlivanları 20 Ağustos Pazar günü yapılacak olan güreşlerde ter dökecek. Son hazırlıklar öncesi pehlivanlarımızın kispetleri de yine Tosya Belediyesince hazırlatılırken Belediye Başkanı Kazım Şahin pehlivanlarımıza kispetlerini makamında taktim etti.

Geçmişte olduğu gibi bugün de spora ve sporcuya olan desteklerine devam ettiklerini belirten Başkan Kazım Şahin;  “Bilindiği gibi her yıl ülke genelinden onlarca sporcunun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Anadolu’nun Kırk Pınarı Tosya Yağlı Güreşleri bu yıl soluksuz maçlara sahne olacak ve ata sporumuz güreşi Tosya’da bir kez daha yoğun katılımlı bir şekilde icra edeceğiz. Sporcularımıza da Tosya Belediyesi olarak gereken desteği veriyoruz” dedi.

01.08.2017
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu