Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

OTOPARK REVİZE EDİLİYOR

Tosya Belediyesi kent merkezinde bulunan çok katlı otoparkın revizesine başladı. Tavan ve duvarlar yeniden izole edilirken otoparkın iç temizliği de yine Tosya Belediyesi tarafından yapılacağı ifade edildi. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan Vekili Ali Mutlu uzun yıllardır çok katlı otoparkın kent merkezinde hizmet verdiğini ifade ederek burada tadilat çalışmalarının gerekli olduğunu vurguladı.

İç mekanın aydınlanmasına da büyük ölçüde katkı sağlayacak olan çalışmalarla birlikte otoparkın kent merkezine yakışır bir hal aldığını belirten Başkan Yardımcısı Mutlu; “Gerek saat kulesi ve gerek çeşmelerin kent merkezine yerleştirilmesi ile birlikte ilçemizin ana cazibe noktasında köklü bir değişiklik yaparken yine bu bölgede bulunan çok katlı otoparkımızın da revizesini kısa sürede tamamlayarak hemşerilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

23.05.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu