Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

METAL SANAYİ SİTESİNDE SORUNLAR GİDERİLDİ

Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından metal sanayi sitesi ana cadde üzerinde bulunan rögar ızgaraları ve üst yapı yenileme çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz günlerde bozulmuş ızgara ve üst yapı bölgeden kaldırılırken Başkan Kazım Şahin yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Günümüze kadar kullanılmakta olan ızgaraların özelliğini yitirdiğini belirten Başkan Kazım Şahin onlarca esnafımızın metal sanayi sitesinde ticari faaliyette bulunduğuna işaret ederek; “Eskimiş olan ızgaralar hem esnafımızın hem de sanayiye gelen vatandaşlarımızın ulaşımını engelliyordu. Yol seviyesinden de daha aşağıda olan eski ızgaralar kesilerek alındı ve çalışmalar tamamlandığı zaman bölgede yağmur suları da olumsuzluk vermeyecek” dedi. Geçtiğimiz aylarda da bölgenin farklı noktalarında parke yol yapım çalışmaları yürüttüklerini dile getiren Başkan Kazım Şahin, şartlar el verdiği müddetçe bölgeye yatırımların devam edeceğini dile getirdi.

08.11.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu