Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

Mesajı

HİZMET GÖNÜL İŞİDİR

Değerli hemşehrilerim,

Belediyecilik hizmetleri, kamu yatırımlarının takibi, bu yatırımların hayata geçirilmesi noktasında beşinci yılımızı verimli bir şekilde doldururken geçen zaman içerisinde belediyemiz çalışan personelimiz, iş ve hizmet araçlarımız bakımından bölgesinde daha güçlü bir konuma sahip olmuştur. Bunun yanı sıra hızlı, verimli ve kaliteli hizmet üretmeyi hedefleyen Tosya Belediyesi tüm birimleri ile koordineli olarak çalışmış ve hayata geçirdiği projeleri ile başarısını ikiye katlamıştır.

Attığımız her adımda aynı zamanda kıymetli hemşehrilerimizle de istişare ederek sosyal barışın tesis edildiği bir belediyecilik anlayışı ile herkesin belediyesi olmuş ve ekip çalışmasındaki güveni siz değerli hemşehrilerimize yansıtmak için elimizden gelenin en iyisini yaptığımıza inanıyorum.

Evet Tosya bir sevdadır.

Tosya’ya hizmet sunmak ise ayrı bir sevdadır. Değerli çalışma arkadaşlarımız ve bize her konuda destek olan siz sayın halkımız ile birlikte bu sevdanın haklı gururunu yaşıyor ve yaşayacağız.

Gelinen noktada sizlerden ve vizyonumuzdan aldığımız güçle yine sizlerin yaşam kalitesini daha ileriye götürmek ve gelişmiş dünyanın ortam yaşam standardını sizlere sunmak için yapmış olduğumuz çalışmalar ilçemizi tam anlamıyla bölgesinde bir marka haline getirmiştir. 

Faaliyetlerimizi kısa vadede değil, geleceğin Tosya’sında örnek olması için şekillendiriyor ve ilçemizin sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığımız çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Kamuya hizmet veren kurumların ne derece önemli olduğunu bilmekle birlikte, Tosya Belediyesi’nin tüm organları bu sorumluluk bilinci ile hareket ediyor ve tek gayemizin elimizdeki emaneti yarınlara en iyi şekilde ulaştırmak olduğunu siz değerli hemşehrilerimin karşısında bir kez daha ifade etmek istiyorum.

Kıymetli hemşehrilerimizin bizlere desteği devam ettikçe eşsiz doğası, kültürü ve tarihi ile Tosya’mızı hep birlikte sağlık, eğitim, ulaşım, ekonomi ve sosyal açıdan lider bir kent haline getirmeye devam edeceğiz. Tosya’yı hak ettiği düzeye yükseltme çabamızda bizleri yalnız bırakmayan, eşsiz katkı ve desteklerini her zaman hissettiren başta TOSYA HALKI olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşları yöneticilerine ve ekibimize teşekkür ederim.

Saygılarımla. 

Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu