Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Tosya Belediye Meclisi Mart ayı meclis toplantısını Belediye Başkanı Kazım Şahin başkanlığında yaptı.

Tosya Belediye Meclisi Mart ayı meclis toplantısını Belediye Başkanı Kazım Şahin başkanlığında yaptı.

 

Bir önceki meclis toplantı tutanağı okunup onaylanırken yeni oturum alanı bin 200 metrekare olan yeni hükümet konağının mevcut oturum alanı ve çekme mesafeleri güncellendi. Yapılan toplantı ve alınan kararla birlikte Mart ayından itibaren hayvan pazarı giriş ücretleri küçük baş hayvan 3 lira büyük baş hayvan ise 7 lira olarak belirlenirken, meclis toplantısında bahar mevsiminden itibaren geçerli olmak üzere şehir içi dolmuş ücretleri zamlandı.

Meclis toplantısında ayrıca resmi daire su ücretleri ton başına 3 lira olarak belirlenirken ton artımında da fiyat farkı uygulanmayacağı dile getirilirken, İtfaiye Müdürlüğü’nce verilecek vidanjör hizmetleri ile ilgili fiyatlandırmaların yapılacağı oy birliği ile karara bağlandı.

Mart ayı meclis toplantısında görüşülen önemli konulardan birisi de Şeyh Mahallesi Rıhtım Boyu Caddesi üzerinde bulunan eski yapı sahiplerinin kentsel dönüşüm uygulanarak ada bazı uygulamasına geçilmesi talep edilirken karar oy birliği ile imar ve şehircilik komisyonuna gönderildi.

07.03.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu