Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

HIDIRLIKTA TERAS ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

Tosya Belediyesi Hıdırlık Tepesinde çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Kazım Şahin tarafından düzenlenen basın toplantısında Başkan Kazım Şahin tarafından Tosya Hıdırlık tepesine yapılacak olan sosyal tesis ile ilgili açıklamanın ardından belediye ekipleri bölgede hummalı bir çalışma başlattı.

Uzun yıllar önce projelendirilen ve aplikasyon çalışmaları yapılan Hıdırlık Tepesinde şimdi araç yolu genişletilerek ulaşıma daha elverişle bir hale getiriliyor. Ayrıca Hıdırlık Tepesi Sosyal Tesisi tamamlanıp bittikten sonra burayı ziyaret edecek vatandaşların yaya olarak ulaşım sağlamaları için de Fatih Orta Okulundan en üst noktaya kadar uzanan hat için şu günlerde yaya yolu hafriyatı alınıyor.

Bunun yanı sıra Hıdırlık Tepesinin kent merkezine bakan tarafına kademeli oturma alanlarının yapılması için de alan açma çalışmaları devam ederken yine en üst noktada ana bir bina ve seyir bölgesi Tosya Belediyesince inşa edilecek.

 

23.05.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu