Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

BELEDİYE BASIN BÜROSU/ Devlet olarak her zaman gazi ve şehit yakınlarının yanındayız.

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin beraberinde Belediye Başkanı Kazım Şahin, Garnizon Komutanı Özgün Yapağı, Tosya Askerlik Şubasi Başkanı Per. Tğm. Ömercan GEDİK ve Emniyet Müdürü Savaş İlgün ile birlikte Tosya'da yaşayan şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Çaybaşı Köyü'nde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Ali Güven'in Eşi Ayşe Güven, yine Çaybaşı Köyünde yaşayan Kıbrıs Gazisi Arif Çiftçi ile, Şehit Hilmi Şekerci'nin Annesi Zehra Şekerci ve Kuşçular Köyü'nde yaşayan Şehit Hüseyin Koç'un ailelerini ziyaret eden protokol üyeleri Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin birliğine ve bölünmez bütünlüğüne dikkat çekti.

Devlet olarak her zaman gazi ve şehit yakınlarının yanınızda olduklarını ifade eden Kaymakam Pişkin; " Devletimizin, bu aziz vatan uğruna gövdesini düşmana siper eden ve bir an olsun vatan savunmasında gözünü kırpmayan kıymetli kardeşlerimiz, babalarımız ve abilerimizin yanında olduğunu belirtmek isteriz. Devletimizin kapıları tüm vatandaşlarımıza olduğu gibi kıymetli gazi ve şehit yakınlarına da sonuna kadar açıktır" dedi.

01.02.2017
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu