Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

BELEDİYE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

BELEDİYE BASIN BÜROSU/ Tosya Belediyesi gücüne güç katmaya devam ediyor. Göreve geldikleri ilk günden itibaren Tosya Belediyesi’nin operasyonel kabiliyetini en üst seviyelere çıkarmayı amaçladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Kazım Şahin, son olarak belediye araç parkına katılan iki yeni iş makinesin inceledi.

Tosya Belediyesi gücüne güç katmaya devam ediyor. Göreve geldikleri ilk günden itibaren Tosya Belediyesi’nin operasyonel kabiliyetini en üst seviyelere çıkarmayı amaçladıklarını ifade eden Başkan Kazım Şahin, son olarak belediye araç parkına katılan iki yeni iş makinasını inceledi.

400 bin liralık yatırımla yeni alınan paletli, kırıcı tesisatlı Mini Ekskavatör ile kazıcı, yükleyici, yengeç tip, teleskobik bomlu, kırıcı tesisatlı, sarsıntı önleme sistemli Plus Kazıcının önümüzdeki günlerde hizmete başlayacağını ifade eden Başkan Kazım Şahin;

“Göreve gelirken çok önemli üç noktanın altını çizmiştik bunların birisi sosyal barışı tesis edilmiş kimseyle kavga etmeden dövüşmeden enkaz edebiyatı yapmadan, mazeret üretmeyen mutlak başarılı olmak zorunda olduğumuz bir belediyecilik olduğunu ifade etmiştik. Bir başka konu ayakları üzerinde durabilen mali disiplini sağlanmış alacağını alan vereceğini veren kendi kaynaklarını doğru bir şekilde kullanabilen yönlendiren ve ekip çalışmasını ön plana çıkarabilen bir belediyecilik anlayışı. Yine çok önemsediğimiz bir başka konu da hizmet alan mal alan aciz naçar bir belediyecilikten hizmet üreten mal üreten, operasyon kabiliyeti olan diri bir belediye hedeflediğimiz her konuşmamız da söylemiştik. Bu doğrultuda saygıdeğer Tosyalı hemşerilerimizin hizmetine sunduğumuz araçların da devletimizin gücünü temsil etmeye yakışır nitelikte olması gerektiğinin ekip olarak bilincindeyiz. Yapılan ön çalışmaların ardından şu anda neticeye ulaşılmış ve bir adet Mini Ekskavatör ile Bir adet Plus Kazıcıyı belediyemiz araç parkuruna katmış bulunuyor ve mutluluğumuzu tüm hemşerilerimizle paylaşıyoruz. Yine belirtmek isterim ki bundan sonra da yapacağımız yeni yatırımlarla Tosya Belediyesi’ni bölgesinde lider bir konuma getirmek için çalışacağız” dedi.

30.01.2017
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu