Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

BAŞKAN ŞAHİN ÖZBOYU'NDA

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Özboyu Köyü'ne gitti

Tosya Özboyu Köyü'nde marangoz atölyesinde çıkan ve çevredeki evlere sıçrayan yangında 1 kişi hayatını kaybetti ve 8 ev küle dönmüştü. Yaşanan olayın ardından Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin sabahın ilk ışıklarıyla birlikte bölgeye giderek incelemelerde bulundu. Yangın sonrası hayatını kaybeden bir kişinin cesedini arama çalışmalarını da takip eden Başkan Şahin yangına köydeki yolların çok dar olması sebebiyle zor müdahale ettiklerini dile getirdi.

Başkan Kazım Şahin; " Yangında ilk belirlemelere göre 8 ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. İş makinelerinin açtığı yoldan ilerleyen Tosya Belediyesi, Kastamonu Belediyesi, Ilgaz Belediyesi, Kargı Belediyesi itfaiye ekipleri ile Tosya Orman İşletme Müdürlüğü, Tosya İlçe Özel İdare Müdürlüğü arazözleri, yangına müdahale etti. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri gerekli çalışmayı yaptı ve bizim de tespitimiz elektrik kontağı doğrultusundaydı. Tosya itfaiye ekipleri ve Orman İşletme Müdürlüğü, yangına müdahale etti, fakat köyün içinde yol olmadığı için yeterli müdahalede bulunulamadı. Eminiz ki devletimiz vatandaşlarımızın yarasını saracak ve mağduriyetini giderecektir." dedi.

08.02.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu