Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

BAŞKAN KAVAKLIGİL ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Tosya Belediyesi kent merkezinde ve mahallelerinde yürüttüğü parke tamiratı ile bordür çalışmalarına hız verdi. Özellikle sokak aralarında ulaşımın olumsuz etkilendiği bölgeler önceden tespit edilirken Ramazan öncesi tamiratların önemli ölçüde bitirileceği ifade edildi. Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve Başkan Yardımcısı Mustafa Mola çalışmaları yerinde inceleyerek gelen talepleri hızlıca değerlendirdiklerini ve çözüme ulaşması noktasında takiplerini sürdürdüklerini ifade etti.

Tosya İmam Hatip Lisesi yolunda yürütülen bordür çalışmalarının da devam ettiğini belirten Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, mevsim itibarı ile hava şartlarının müsaade ettiği sürece hizmetlere ara verilmeden devam edileceğini söyledi. Başkan Kavaklıgil, bahar ile birlikte kum ocağı faaliyetlerinin de arttığını ifade ederek ilçenin cadde ve sokaklarının daha güzel bir görünüme kavuşacağını dile getirdi.

25.04.2019
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu