Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

BAKAN YARDIMCISINDAN KAVŞAKLARA İNCELEME

Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek Tosya'da

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek bölgemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu.


Çankırı-İskilip Karayolu ve Kastamonu bölge şantiyelerinde bir dize ziyarette bulunan Coşunyürek, akşam saatlerinde Tosya'ya gelerek Dörtyol kavşaklarını ve D-100 Karayolunu incelemesinin ardından Ankara’ya hareket etti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek’e kavşak ve D-100 Karayolu incelemesinde Kaymakam Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Kazım Şahin ve Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi hazır bulundu.

İlçe protokolü Bakan Yardımcısı Yüksel Çoşkunyürek'in başka sorununuz var mı diye sorması ile Ortalıca ve Üç Pınar tuğla önünde bulunan hatalı kavşakların yeniden düzenlenmesi talebinde bulundu. İlçe Başkanı Metin Ekşi'nin bu talebi karşısında Karayolları Bölge müdürü söz alarak '' ilçe başkanımızın söylemiş olduğu kavşaklarda hiç bir sorun olmadığını ve taleplerin ve kavşak isteklerinin bitmeyeceğini ifade ederek olumsuz görüş bildirdi. İlçe Başkanı Metin Ekşi'de Bakan yardımcısının yanında kavşaklarda yaşanan sorunu tekrar detaylı bir şekilde anlatarak ''sayın müdürüm size saygım sonsuz fakat bakanımız sordu bizde durumu kendisine anlattık diyerek tartışmayı sonlandırdı.

27.10.2017
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu