Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

BAHÇELİEVLER MAHALLESİNDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI

Belediye Başkanı Kazım Şahin, Bahçelievler Mahallesinde devam eden çalışmaları bizzat yerinde teftiş etti.
Tosya’nın en büyük mahallesi ünvanına sahip Bahçelievler Mahallesi, yapılan yeni binalarla ve çalışmalarla her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Yapılan inşaatlar sırasında zarar gören yollar, yağışların da etkisiyle iyice kullanılmaz bir hal alıyor. Bu nedenle, vatandaşı mağdur etmemek adına tahrip olan yollarda yenileme çalışmalarına başlandı.
Çukurlaşan yollar düzeltiliyor, parkeler yenileniyor, yeni açılan yollar sıkıştırılıp parke kaplanıyor. Yapılan çalışmaları Başkan Kazım Şahin dün tek tek gezerek teftiş etti. Başkan Şahin’e Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Halim Koçak da eşlik etti. Yapılan çalışmalardan bahseden Halim Koçak, yapılacak olan yerler hakkında da Kazım Şahin’e bilgi verdi.
Başkan Kazım Şahin, “Bahçelievler Mahallemizde çalışmalarımız devam ediyor. Mahallenin her türlü eksik ve ihtiyacını gidermeye çalışıyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.

08.11.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu