Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

12 KASTAMONU GÜNLERİ SONA ERDİ

Kastamonu Valiliği himayelerinde, Kastamonu Belediyesi ve Kastamonulular Dayanışma Derneği’nin (KAS-DER) işbirliğiyle 18-21 Ekim tarihleri arasında Maltepe sahil Etkinlik Alanında 12. kez düzenlenen ve Tosya Belediyesi’nin de stant açtığı ‘İstanbul Kastamonu Günleri’ sona erdi. Kastamonu yöresel lezzetlerinin, tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken Tosya bölgesine ait tüm yerel unsurların tanıtılarak sergilendi.

Etkinlikleri ilk günden itibaren takip eden Belediye Başkanı Kazım Şahin bu yıl ilginin oldukça yoğun olduğuna vurgu yaparak; “2018 Kastamonu Türk Dünyası Kültür Başkenti konsepti ile düzenlenen 12. Kastamonu Günleri’ne Tosya belediye ekibimizle tam kadro gittik. Ziyaretçilerimizden aldığımız olumlu yanıtlar bizleri ve tüm çalışanlarımızı da memnun etti. KASDER organizesinde gerçekleştirilen Maltepe’de Kastamonu Günleri’nde emeği ve katkısı geçenleri kutluyor ve teşekkür ediyorum. Fuarda tanıtımı gerçekleştirilen Kastamonu ve Tosya’nın el emeği göz nuru ürünleri katılımcıların büyük beğenisini topladı. Ülke genelinde düzenlenen Kastamonu Günleri başta olmak üzere diğer fuarlara da ilimizin ve ilçemizin ürünlerini tanıtmak için gidiyoruz. Hem esnafımıza hem de evlerinde üretim yapan bayan üreticilerimize de bu fuarlar vesilesiyle ekonomik katkı sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

 

26.10.2018
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu